logo
Nákupný košík

Main menu

O NÁS

Spoločnosť Canon Medical Systems (bývalá TOSHIBA) ponúka po celom svete celý rad diagnostických zdravotníckych zobrazovacích riešení, ktorými sú  počítačová tomografia, röntgenové zariadenia, ultrazvuky a magnetická rezonancia. Od decembra 2016 sa spoločnosť Canon Medical Systems stala členom skupiny Canon. V súlade s našou filozofiou Made For Life sú pacienti základom všetkého, čo robíme. Naším poslaním je poskytovať zdravotníckym pracovníkom na celom svete riešenia, ktoré podporujú ich snahu prispieť k zdraviu a pohode pacientov. Naším cieľom je poskytovať pacientom optimálnu zdravotnú starostlivosť prostredníctvom nekompromisného výkonu, komfortu a bezpečnostných funkcií.
V spoločnosti Canon Medical Systems spolupracujeme s našimi partnermi - s našou lekárskou, akademickou a výskumnou komunitou. Budujeme vzťahy založené na transparentnosti, dôvere a úcte. Spoločne sa snažíme vytvárať špičkové riešenia, ktoré obohacujú kvalitu života.

InMed Slovakia s.r.o. je exkluzívnym partnerom spoločnosti CMS (Canon Medical Systems) na Slovensku.

InMed s.r.o. je exkluzívnym partnerom а výhradným vývozcom produkcie spoločnosti CMS (Canon Medical Systems) na Ukrajinu.


© Všetky práva vyhradené - www.inmed.sk

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam